Era "djeg" instagramin me fotot në bikini

Era “djeg” instagramin me fotot në bikini

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Era Istrefi në këto ditë të nxehta të gushtit ka gjetur kohë për pushime.

Këngëtraja e hitit “Bon bon” gjendet në Islandë, me ç’rast po publikon imazhe të ndryshme për fansat e saj.

Pak minuta më parë, bukuroshja kosovare për 1 milion e 500 mijë ndjekësit e saj publikoi disa imazhe tejet tërheqëse, në të cilat po merr komente dhe pëlqime të shumta, shkruan rtv21.tv

Me bikini ngjyrë portokalli dhe me flokë të lëshuara, Era shfaqi linjat e saj trupore.

Projekti i fundit i Era Istrefit është “Sayonara”, të cilin e ka publikuar më 21 qershor, në bashkëpunim me reperin rus, Allj./21Media