Era po tregohet aktive

Era po tregohet aktive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi është ndër yjet e estradës muzikore, e cila arrinë vëmendje me çdo paraqitje që bënë.

Krahas angazhimeve, Era po tregohet mjaft aktive dhe në rrjete sociale, ku publikon imazhe dhe video të shumta.

E kur jemi te rrjetet sociale, sot në instagram për 1 milion e  400 mijë ndjekësit e saj, Era ka publikuar disa imazhe ku është shfaqur provokuese.

Me kapelë, syza dhe flokë të lëshuara, këngëtarja duket mjaft tërheqëse, shkruan rtv21.tv

Projekti i fundit i këngëtares është “Nuk e di”, të cilin e ka publikuar në bashkëpunim me motrën e saj, Nora Istrefin. Kënga është pritur mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 8 milionë klikime në Youtube./21Media