Era Istrefi, është një ndër këngëtaret më të dashura për shqiptarët.

Angazhimet e saja jashtë Kosovës i sjellin fitime të mëdha këngëtares dhe domosdoshmërisht edhe shpenzimet e saja janë të tilla.

Era shumë rrallë përpiqet të tregojë detaje nga jeta e saj luksoze, mirëpo veshjet e saj të firmave flasin vetë.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram disa fotografi ku shfaqet e veshur me një xhaketë të markës “Prada”, ndërsa faqja “Shqip Closet” në ka zbuluar sa i ka kushtuar këngëtares kjo veshje.

Për këtë xhaketë, artistja ka shpenzuar 2 mijë e 250 euro.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S.C (shqipcloset) (@shqip.closet)

Kujtojmë se kënga më njohur e Erës është “Bon Bon”, videoklipi i së cilës është klikuar mbi 800 milionë herë në kanalin YouTube.