Ermali falënderues ndaj fansave

Ermali falënderues ndaj fansave

Njëri prej artistëve më të dashur të skenës muzikore, Ermal Fejzullahu vazhdimisht sjellë projekte të reja muzikore për fasnat e tij.

Gjithashtu Ermali është aktiv edhe në mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ermali ka falënderuar të gjithë ata që e përkrahen dhe vazhdojnë ta përkrahin ende.

Para disa dite, Ermali në bashkëpunim me Butrint Imerin risolli këngën shumë të pëlqyer “Për një dashuri”, por në një version më ndryshe. Kënga deri tani numëron mbi 3 milionë klikime në Youtube. /21Media