Çifti të lumtur afër njëri-tjetrit

Çifti të lumtur afër njëri-tjetrit

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë. Viti 2019 për çiftin ishte ndër vitet më të mira të jetës pasi që ata janë bekuar me fëmijën e katërt, shkruan rtv21.tv

Edhe pse Ermali është i angazhuar në koncerte e me projekte, familja për të mbetet primare, këtë e dëshmon çdo herë me postimin e fotografive familjare në rrjtet sociale. Së fundi, Ermali ka sjellë një fotografi të bukur me Arianën.

Ermali dhe Ariana ka më shumë se 10 vjet që janë të martuar dhe gëzojnë një jetë të lumtur bashkë me fëmijët e tyre, Artin, Bunën, Erën dhe Anën. /21Media