Diçka e bukur po vjen nga Ermali dhe Butrinti

Diçka e bukur po vjen nga Ermali dhe Butrinti

Dy emra të mirënjohur të skenës, Ermal Fejzullahu dhe Butrint Imeri po vijnë me një super duet. Dyshja po e risjellin hitin e shumë pëlqyer të Ermalit, “Për një dashuri”, por në një version më ndryshe.

Ata kanë publikuar edhe pamje nga klipi i ri në Instagram, që pritet të publikohet më 19 shkurt, transmeton rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Per nje dashuri 19.02 ora 15:00 stay tuned

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

 

View this post on Instagram

 

🚨 PËR NJË DASHURI // 19.02.2020, 15:00 🚨

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Me këtë këngë Ermali kishte marrë pjesë në Top Fest 2, në prill të vitit 2005./21Media