Ermali thotë se duhet të keni durim

Ermali thotë se duhet të keni durim

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu bashkë me familje këto ditë është duke qëndruar në Brezovicë, ku është izoluar si të gjithë si masë mbrojtëse për parandalimin e përhapjes së koroanvirusit.

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, Ermali është shprehur se duhet të duroni dhe pak ngase do të kalojë kjo periudhë.

Uroj te jeni mire me shëndet te gjithë kudo qe jeni. Durim edhe pak me shprese se do te behet mire për gjithë njerëzimin”, ka shkruar Ermali.

 

View this post on Instagram

 

Uroj te jeni mire me shendet te gjithe kudo qe jeni. Durim edhe pak me shprese se do te behet mire per gjithe njerezimin.

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Kujtojmë se projekti i fundit i Ermalit është ripërpunimi i këngës “Për një dashuri”, në bashkëpunim me Butrint Imerin. Ky bashkëpunim në kanalin Youtube numëron mbi 8 milionë klikime. /21Media