Këngëtari Ermal Fejzullahu sonte tha se është privilegj se djali i kujt është dhe se është shumë e vështirë të dalë prej hijes së artistit Sabri Fejzullahu, shkruan rtv21.tv

Ermali në emisionin “Qejfe Qejfe kjo dynja” të RTV21 e falënderoi një person mjaft të dashur të tij, për të cilin tha se e ka mbështetur në karrierë.

“Me pas dëgju babin s’isha ba këngëtar kurrë, kisha punu diku në zyre”, tha ndër të tjera Ermali./21Media