Ermal Fejzullahu është ndër emrat e njohur dhe mjaft të njohur nga publiku shqiptar.

Sikurse edhe pjesa tjetër e estradës, edhe këngëtari Fejzullahu po tregohet mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat po publikon pamje të shumta nga përditshmëria e tij.

Së fundmi, artisti ka shpërndarë një imazh të bukur familjar, të realizuar para 4 vitesh, shkruan rtv21.tv

Në imazhin e shpërndarë sot nga artisti, anëtarët e familjes Fejzullahu duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Kujtojmë që, Ermali është i martuar me Arianën dhe gëzojnë jetë të lumtur bashkë me fëmijët e tyre, Artin, Bunën, Erën dhe Anën./21Media