Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu për fansat e tij ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, në të cilën ndodhet në krahët e babait të tij, këngëtarit të njohur, Sabri Fejzullahut.

Veç kësaj, Ermali ka publikuar edhe një imazh bashkë me Sabirun të realizuar së fundmi, teksa Ermali shihet duke e mbajtur në krahë Sabriun, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu)

Kujtojmë, se dyshja janë shumë të dashur për publikun shqiptar dhe mjaft të pëlqyer./21Media