Kënga titullohet “Kthema”

Kënga titullohet “Kthema”

Ermal Fejzullahu ka lansuar këngën e tij më të re, të titulluar “Kthema” të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti dhe muzika e këngës janë realizuar nga Valon Biba kurse orkestrimi nga Nexhat Mujovci-“Wirusi”.

Mbetët të shihet se si do të pritet kjo këngë nga fansat e këngëtarit./21Media