Film po pëlqehet shumë nga publiku

Film po pëlqehet shumë nga publiku

Në muajin mars është mbajtur premiera e Filmit “Dy gisht mjaltë”. Në këtë film luajnë moderatori i njohur, Ermal Mamaqi dhe këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Elvana Gjata.

“Dy gisht mjaltë” është shkruar nga Ermal Mamaqi dhe Besnik Mustafaj, ndërsa regjisor i filmit është regjisori turk, Emir Khalilzadeh.

Në role të tjera të këtij filmi do të jenë edhe aktorë të njohur si: Koço Devole, Marjana Kondi, Bujar Asqeriu, Natasha Sela, Olta Daku, Ervin Doko, Ervin Bejleri, Eglein Laknori, Blerim Destani etj.

Në këtë film luajnë moderatori i njohur, Ermal Mamaqi dhe këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Elvana Gjata.

Ky film po pëlqehet shumë nga publiku. Por, jo gjithçka ka shkuar pa “gabime”.

Është Ermali ai, cili me anë të një video ka publikuar prapaskenat e filimit në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Nga prapaskenat e filmit @2gisht_mjalte 🤗😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ermal Mamaqi në një intervistë  ka zbuluar se ky projekt ka kushtuar 250 mijë euro. /21Media