Ermali publikoi foto mahnitëse të katër fëmijëve të tij

Ermali publikoi foto mahnitëse të katër fëmijëve të tij

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu sonte u bë baba për herë të katërt. Bashkëshortja e tij, Ariana sonte solli në jetë vajzën, të cilën e pagëzuan me emrin Ana, shkruan rtv21.tv

Lajmin për lindjen e vajzës e bëri të ditur Ermali përmes një postimi në instastory për 466 mijë ndjekësit e tij.

“Mireseerdhe ne jete Ana”, shkroi këngëtari sipër fotografisë, në të cilën shihen katër fëmijët e tij.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana ka vite që janë martuar. Ata së bashku kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë./21Media