Në familjen e këngëtarit, Ermal Fejzullahu sot ka festë. Kjo ngase zonja e shtëpisë, Ariana feston ditëlindjen.

Ajo, një urim special dhe me fjalë të ndjera e ka marrë nga bashkëshorti i saj, i cili ndër tjerash e falënderon Arianën edhe për familjen që kanë krijuar.

“Urime ditelindjen zemra jem i bofsh edhe 100 bashke me krejt tmirat ne jete . Faleminderit qe mi ke dhuru 4 yje. Te duam shume . Babi , Arti , Buna , Era edhe Ana .”, ka shkruar Ermali në Facebook

Ariana përveç se gëzon epitetin e gruas së njërit prej këngëtarit më të dashur, ajo gradualisht ka ndërtuar edhe imazhin e vet si një prej bllogereve më të njohura./21Media