Gazetari i njohur i RTV21, Abaz Krasniqi dhe partnerja e tij Antigona, kanë një vit që janë bërë prindër të një djali.

Alpi, gëzimi i parë i familjes, sot feston datëlindjen dhe prindërit e tij u përkujdesën që ta bëjnë një ditë të paharruar 22 tetorin.

Vogëlushi mori urime të shumta nga familjarët, kolegët dhe artistët e shumtë me të cilët bashkëpunon babai i tij. Por urimin më të mirë Alpi e mori nga prindërit.

Në urim, Abazi nuk hezitoi t’i kujtojë djalit që “nata është për me flejt”.

🥳 BIRTHDAY BOY 🥳
Ti je krenaria dhe gëzimi ynë, drita e syve tanë 😍 Gëzuar ditëlindjen Alp! Urojmë të festosh edhe 100…

Posted by Abaz Krasniqi on Wednesday, October 21, 2020

 

Alpi i vogël gëzon një llogari në rrjetin social Instagram, në të cilin numëron mbi 1 mijë ndjekës./21Media

View this post on Instagram

 

#FirstHairCut #AlpKrasniqi @abazkrasniqi @thaqiantigona

A post shared by Alp Krasniqi (@baby_alp_) on