Sot besimtarët e festë islame festojnë Kurban Bajramin. Ndonëse ky është Bajrami i dytë që po kalon mes pandemisë që ka përfshirë botën, mes porosive që mos të ketë grumbullime të njerëzve, nuk mungojnë edhe urimet për këtë festë, shkruan portali rtv21.tv

Këtë nuk kanë harruar ta bëjnë as artistët e estradës, të cilët përmes postimeve në rrjetet sociale, kanë shprehur dëshirën për shëndet e me urimet më të mira për fansat e tyre./21Media

 

View this post on Instagram

 

GEZUAR KURBAN BAJRAMIN !❤️

A post shared by Lori Loreta Kacka Official (@lorikackaofficial) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Me fat Kurban Bajrami te gjith besimtarve musliman paqi shendet dhe lumturi. Mimo dhe nipi im ❤️

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

View this post on Instagram

 

Me fat Kurban Bajrami! Shëndet

A post shared by Edona Llalloshi Official (@edonallalloshi) on

 

View this post on Instagram

 

ℎℎ عيدكم مبروك و سنين دايمة

A post shared by soolkingofficiel (@soolkingofficiel) on

 

View this post on Instagram

 

Gëzuar Kurban Bajramin! Zoti ju udhëzoftë e begatoftë në çdo hap të jetës, ju dhe familjet tuaja!

A post shared by sidritbejleri (@sidritbejleri) on

 

View this post on Instagram

 

Paqja, Meshira e Shendeti mbreterofte ne familjet tuaja!

A post shared by Adelina Thaqi Meta (@adelinathaci) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Music is my religion!♈️ (@anxhelaperisteriofficial_) on

 

View this post on Instagram

 

Te gjithe atyre qe e festojne festen e Kurban Bajramit uroj qe me shendet te mir, fat dhe lumturi te festoni per shum mot.

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on