Një baladë nga Estto

Një baladë nga Estto

Këngëtari i njohur shqiptar, Estto, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Pa Ndjenja”, shkruan rtv21.tv

Kënga mban vulën e BigBang (REDBOX Entertainment).

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka punuar vet këngëtari, ndërsa për videoklipin ka bashkëpunuar me Valon Aziri.

Ndryshe, “Pa ndjenja” vjen pas suksesit të këngës “A je mirë?” të cilën Estto e solli në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Çiljeta Xhilaga./21Media