Etriti në pushime me Aidën

Etriti në pushime me Aidën

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi me partneren e tij, Aidën.

Çifti simpatik në foto shfaqen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit në shkretëtirën arabe, atje ku edhe janë duket kaluar pushimet.

“Jam shumë me fat dhe krenar që të kam zemrush”- ka qenë dedikimi romantik që Etriti i ka bërë vajzës që i ka fituar zemrën./21Media

Im so lucky and proud having you zemrush. 8

A post shared by EtritBerishaofficial (@etritberishaofficial) on