Sonte zhvillohën 4 ndeshje tjera, kompltohen skuadrat që çerekfinaliste

Sonte zhvillohën 4 ndeshje tjera, kompltohen skuadrat që çerekfinaliste

Tashmë kanë rifilluar garat evropiane për klubet e futbollit dhe janë përcaktuar katër skuadrat e para cerekfinaliste të Ligës së Evropës. Kurse sonte do të përcaktohën katër klubet tjera evropiane që do të kalojnë në këtë fazë.(E pergaditi-Bajram SHALA)./21Media