Rep-artistja Rina Balaj dhe i dashuri i saj, Sin Boy kanë publikuar edhe bashkëpunimin e radhës. Bëhet fjalë për “Fallin in love”, një projekt i veçantë për dashurinë, i shoqëruar edhe me klip.

Muzika është realizuar nga producenti Manos, kurse për tekstin u përkujdesën vet Rina dhe Sin Boy. Ndërsa klipi është realizuar nga produksioni ND Film Pro, shkruan rtv21.tv

Dyshja duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./21Media