Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj, ka njoftuar se vëllai i tij ka vdekur sot në moshën 38-vjecare.

Nëpëmjet një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, deputeti bëri të ditur se vëllai Jahir humbi betejën e tij me sëmundjen e kancerit.

Trupi i Jahirit është ende në Paris të Francës dhe për detajet rreth varrimit ju njoftojmë me kohë“, shkroi tutje deputeti./21Media