Lumi  publikon fotografi të bukur përkrah bashkëshortes dhe djalit

Lumi  publikon fotografi të bukur përkrah bashkëshortes dhe djalit

Reperi i mirënjohur Lumi B ka një numër të madh të ndjekësve në Instagram.

Postimet e tij i ndjekin mbi 234 mijë persona në Instagram, shkruan rtv21.tv

Lumi shpesh herë publikon fotografi të ndryshme nga jeta e tij private.

Së fundmi ai ka publikuar një fotografi përkrah bashkëshortes dhe djalit, e veçantë është se të tre janë të veshur me ngjyrë të zezë dhe duken mjaft interesant.

Ndryshe, kujtojmë se projekti i fundit nga Lumi është “VIP” të cilin e solli në bashkëpunim me Ermalin dhe Vig Poppan./21Media