Besi: Gëzuar miq

Besi: Gëzuar miq

Komediani i njohur, Bes Kallaku me një fotografi të veçantë në të cilën shfaqet pranë bashkëshortes, këngëtares së njohur Xhensila Myrtezaj dhe vajzës së tyre, Ajkës, ka uruar për Vitin e Ri.

Aktori uroi që secili të shikojë drejt së ardhmes, pa lejuar askënd t’ia prish buzëqeshjen.

“Gëzuar miq! Shikoni gjithmonë drejt së ardhmes dhe mos lejoni askënd t’ju fikë buzëqeshjen. Zoti ju ruajt. Familja Kallaku”, ka Bes Kallaku krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

Gezuar miq! Shikoni gjithmone drejt se ardhmes dhe mos lejoni askend t’ju fike buzeqeshjen. Zoti ju rujt. Familja Kallaku.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Ndryshe, Xhensila dhe Besi kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në shtator të vitit të 2017, ndërsa në korrik të vitit 2018 martesa e tyre është bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka./21Media