Këngëtari nuk e ka harruar dashurinë e vjetër

Këngëtari nuk e ka harruar dashurinë e vjetër

Këngëtarët e njohur në të gjithë botën, Rihanna dhe Chris Brown kishin një miqësi të afërt me njëri tjetrin që nga vitit 2005, ndërsa në vitin 2008 ata haptaz kishin pranuar lidhjen e tyre. Ata ishin ndarë në vitin 2009 pas sulmit fizik që ai i kishte shkaktuar të dashurës së tij, shkruan rtv21.

Related imageImage result for chris brown rihanna

Ata u bashkuan disa herë me njëri tjetrin por lidhja e tyre gjithmonë përfundonte me ndarje. Në fotografitë provokuese të Rihanna-s, në rrjetin social në Instagram, ish i dashuri i saj, Chris Brown i kishte komentuar asaj.

Related image

Image result for chris brown rihanna

Fansat e këngëtares nuk ishin aspak të kënaqur nga komentet e këngëtarit edhe pse ato nuk ishin negative. Ata madje i kërkuan me anë të disa tweets Rihanna-s ta bllokonte Chrisin, sepse komentet e tij ishin të panevojshme, e madje iu përgjigjën komentit të tij në fotografi duke e quajtur “humbës” dhe “rri larg Ririt”.

Image result for chris brown comments on rihanna

Image result for chris brown comments on rihanna

Pas ndarjes së tyre ata bashkëpunuan për dy projekte “Nobody’s Bussines” dhe “Birthday Cake”, por lidhja e tyre mbeti vetëm shoqërore dhe ata nuk janë parë së bashku me vite./21Media