Kjo nuk është hera e parë që Rina mori dhuratë të tillë

Kjo nuk është hera e parë që Rina mori dhuratë të tillë

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj po pëlqehet shumë nga publiku.

Artistja publikoi projekte të njëpasnjëshme muzikore që u pëlqyen nga audienca, kështu duke ia mundësuar asaj të mbajë edhe koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë vendit.

Për ta shprehur dashurinë ndaj Rinë njëri prej fansave të saj ka përdorur një mënyrë jo të zakontë, ai ka vendosur të bëjë tatuazh portretin e saj.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Rina me anë të një fotografie të publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

💙🦋 @balajrina #rinator #b7rina ✌️

A post shared by Rinabalaj🍟 (@b7rina) on

 Kjo nuk është hera e parë që artistja e mori një dhuratë të tillë nga fansat, pasi që në muajin prill Rina pranoi një dhuratë të tillë.

“Qikat” titullohet projekti i fundit të cilën Rina e solli në bashkëpunim me Adelina Ismailin. Kënga është ripërpunim i “Kanagjeqit” të Adelinës./21Media