Fansja lutet të kenë binjakë

Fansja lutet të kenë binjakë

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi është bërë protagonist i mediave rozë së fundmi.

Kjo për arsye se kanë dalë disa pamje ku shihet se ai ka kaluar natën me njërën nga fanset e tij.

Këto pamje janë publikuar nga vetë fansja, e cila është lutur që pas mbrëmjes së kaluar ajo së bashku me Ardianin të kenë binjakë, shkruan rtv21.tv

Këngëtari ende nuk ka reaguar për pamjet e publikuara dhe mbetet të shihet se a do të konfirmohet lidhja e tyre.

Sa i përket projekteve muzikore, “Cika cika” është kënga e fundit e Ardianit e cila është në bashkëpunim me Xhensila Myrtezajn./21Media