“Farsë në Ëallëorth” hapi sezonin teatror në Gjakovë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Regjinë e kësaj shfaqjeje e bëri Butrint Basha

Teatri “Hadi Shehu” në Gjakovë hapi sezonin teatror me premierën e shfaqjes “Farsë në Ëallëorth”. Izolimi, dhuna psikike dhe fizike në familje dhe guximi për të marrë hapa të rinj në jetë janë disa nga temat që trajton kjo shfaqje./21Media