Politikani Fatmir Limaj e ka përkujtuar gruan e tij të ndjerë në 10 vjetorin e ndarjes së saj nga jeta.

Limaj përmes një postimi në rrjetet sociale ka thënë se gruaja e tij ishte prezente në rrugëtimin e tij jetësor.

“10 vjet u bën nga ndarja jote! Ishe gjithmonë aty, në të mirë e në të keq, në gëzim e hidhërim, bashkëshorte e bashkudhëtare në çdo hap të jetës e veprimtarisë tonë të përbashkët.
Prehu në paqe Zarë!”, ka shkruar Limaj.

Të ëmën e ka përkujtuar edhe djali i saj, Durimi.

Fatmir Limaj me bashkëshorten e parë tashmë të ndjerë ka katër fëmijë tri vajza dhe një djalë. /21Media

10 vjet u bën nga ndarja jote! Ishe gjithmonë aty, në të mirë e në të keq, në gëzim e hidhërim, bashkëshorte…

Gepostet von Fatmir Limaj am Freitag, 10. Juli 2020