Aktori publikoi imazhe të bukura familjare

Aktori publikoi imazhe të bukura familjare

Fatmir Spahiu është njëri ndër aktorët më të njohur dhe të pëlqyer në mbarë trojet shqiptare. Ai ka arritur që të mbledhë numër të madh të fansave me çdo rol që ka luajtur.

Duke qenë se ka numër të madh të fansave, aktori është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij.

E kur jemi te imazhet, sot aktori kosovar publikoi në instagram për 77 mijë e 400 ndjekësit e tij tri imazhe të bukura familjare, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë që Fatmir Spahiu është i martuar prej vitesh me Zanën dhe së bashku kanë dy djemë./21Media