Mëngjeset shijojnë më shumë në shoqërinë e Lisit dhe Malit

Mëngjeset shijojnë më shumë në shoqërinë e Lisit dhe Malit

Aktori i njohur Fatmir Spahiu po shijon në maksimum ditët e nxehta të verës. Nën shoqërinë e dy djemve të tij, Spahiu piu kafenë e mëngjesit.

Nga këto momente të bukura, aktori nuk përtoi të shkrep një fotografi dhe ta ndaj me miqtë në rrjetet sociale, duke u uruar mëngjes të mbarë, shkruan rtv21.tv

Përvec kësaj, në fotografi vërehet ngjashmëria e madhe e djalit të vogël me babain./21Media

View this post on Instagram

 

Good morning!

A post shared by Fatmir Spahiu Bufi (@fatmirspahiu) on