Fatmiri duke ushtruar

Fatmiri duke ushtruar

Aktori i njohur kosovar, Fatmir Spahiu është njëri ndër artistët të pëlqyer në mbarë trojet shqiptare.

Me rolet e tij të veçanta, ai ka arritur që të mbledhë numër të madh të fansave me çdo rol që ka luajtur.

Duke qenë se ka numër të madh të fansave, aktori është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Sot Fatmiri ka publikuar një imazh në instagram, në të cilin shihet me dorëza të boksit, shkruan rtv21.tv

“E djathta e fuqishme… nime kush po don fer?!”, ka shkruar Spahiu në instagram, ku numëron 78 mijë e 200 ndjekës, ndërsa në stoie ka publikuar një imazh duke ushtruar.

Kujtojmë që Fatmir Spahiu është i martuar prej vitesh me Zanën dhe së bashku kanë dy djemë./21Media