Aktori i mirënjohur kosovar, Fatmir Spahiu i ka dedikuar një shkrim të veçantë djalit të tij, Lisit, në 8-vjetorin e lindjes. Me një fotografi të bukur ku shfaqen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, aktori ia ka dëshmuar edhe njëherë se sa me fat ndjehet për të.

“Lis loqka e ka ditelindjen, 8 vjet fix, pak a shume si nota jem mesatare ne Fakultet. Te dua shume Lis.”, shkroi ai krahas fotografisë.

Fatmir Spahiu është i martuar prej vitesh me Zanën dhe kanë dy djemë./21Media