Festë në familjen e Fatmir Spahiut

Festë në familjen e Fatmir Spahiut

Aktori i mirënjohur, Fatmir Spahiu i ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij, Zanës, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Facebook, ai ka publikuar një fotografi me bashkëshorten, teksa ka lënë një mbishkrim urimi.

“Urime ditëlindjen Zanush, të duam shumë!”, ka shkruar Fatmir Spahiu në Facebook.

Ndryshe, Fatmir Spahiu dhe  Zana Saphiu janë të martuar prej disa vitesh, nga kjo martesë çifti kanë dy djem Malin dhe Lisin./21Media