Në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”. Pjesë e serialit janë aktor të njohur por, gjithashtu edhe emra të rinjë të kinematografisë turke. Në mesin e tyre është edhe Rabia Soyturk në rolin e “Defnes”, dhe Mustafa Mert Koç në rolin e “Omerit”.

Edhe pse me lidhjen e tyre në nuk pajtohen familjet, në sezonin e dytë të seriali ”Defne” dhe ”Omeri” do fejohen.    

Dyshja duket se kanë raport të mirë mes vete në jetën reale, madje për ta në mediat turke është shkruar se afërsia e tyre e madhe  po lind dyshime se ata janë në lidhje dashurie.  

Seriali transmetohet nga e hëna në të premtën duke filluar nga ora 20:00./21Media