Cara Delevingne dhe Ashley Benson shihen me unaza të njëjta

Cara Delevingne dhe Ashley Benson shihen me unaza të njëjta

Modelja dhe aktorja e njohur, Cara Delevingne është fejuar me aktoren gjithashtu shumë të njohur, Ashley Benson. Të paktën kështu po shkruajnë mediat botërore, pasi që sipas tyre të dy vajzat janë parë me unaza fejese në duar.

Në disa foto të shkrepura nga paparacët, shihen Cara së bashku me Ashleyn duke u përqafuar në rrugët e Francës, përcjell rtv21.tv

Cara Delevingne and Ashley Benson

image

Cara Delevingne BGUK_1646861 - *EXCLUSIVE* ** RIGHTS: ONLY UNITED KINGDOM ** Saint Tropez, FRANCE - *WEB MUST CALL FOR PRICING* - Model/actress Cara Delevigne and her partner Ashley Benson stop off at a cafe in the port Saint Tropez before sharing a hug and a kiss as the walk back to their car in the parking lot. Pictured: Cara Delevigne - Ashley Benson BACKGRID UK 5 JULY 2019 BYLINE MUST READ: BEST IMAGE / BACKGRID UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Revista “People” ka kontaktuar dyshen rreth fejesës, por që të dy artistet kanë zgjedhur të mos përgjigjen rreth kësaj teme. Ani pse as Cara e Ashley nuk kanë konfirmuar zyrtarisht fejesën, fansat kanë mbledhur “prova” të mjaftueshme që ato tashmë janë të fejuara.

Kujtojmë që Cara dhe Ashley për herë të parë janë parë duke mbajtur duart në maj të 2018, kështu duke qenë shumë të hapura me fansat e tyre për jetën private.

Në lidhje me fejesën ende nuk ka reagime nga dyshja, dhe mbetet të shihet se a do ta konfirmojnë vetë ato këtë fejesë./21Media