Jennifer fejohet e veshur me një fustan përrallor

Jennifer fejohet e veshur me një fustan përrallor

Aktorja e njohur me famë botërore, Jennifer Lawrence është fejuar me Cooke Maroney.

Çifti i njohur i dha fund beqarisë në një ceremoni private në qytetin e New York-ut, përcjell rtv21.tv

Aktorja kishte veshur një fustan ngjyrë pjeshke, ndërsa Maroney kishte veshur një kostum blu me kravatë gri dhe këmishë të bardhë.

Ceremonia e fejesës vjen vetëm pak muaj, pasi që aktorja kishte konfirmuar që ishte lidhur me një drejtor të një galerie të artit, pra Cook Maroney.

Dyshja pritet që të organizojnë së shpejti një dasmë dhe nuk dihet ende nëse kjo ceremoni do të jetë vetëm me familjarët dhe miqtë të afërm të dyshes./21Media

Image result for jennifer lawrence

Image result for jennifer lawrence engaged to cooke maroney