Ariana Grande ka dhënë një lajm të mirë për fansat e saj. Ajo ka treguar se është fejuar me Dalton Gomez, me të cilin ka disa muaj në lidhje, shkruan rtv21.tv

Ajo këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku publikoi një fotografi me unzën e fejesës.

27-vjeçarja ka pranuar urime të shumta nga fansat, kolegët dhe familjarët e saj./21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)