Conor McGregor dhe partnerja e tij, Dee Devlin u fejuan. 32-vjeçari publikoi një fotografi të tyre dhe e shoqëroi me mbishkrimin: “Çfarë ditëlindje, gruaja ime e ardhshme”. Në këtë fotografi Devlin zbuloi unazën e fejesës.

Ata e filluan lidhjen e tyre në vitin 2008. Kanë dy fëmijë, tre vjeçarin Conor Jr dhe vajzën një vjeçe Croia./21Media