Urime të shumta ka pranuar Eliza

Urime të shumta ka pranuar Eliza

Aktorja e njohur shqiptare, Eliza Dushku ka pranuar propozimin për martesë të biznesmenit amerikan Peter Palandjian.

Eliza këtë moment shumë të lumtur e ndau edhe me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram.

“Po absolutisht dashuria ime”, ka shkruar Eliza mbi foton e publikuar, ndërsa nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarë, miq e kolegë dhe fansat e saj.

36-vjeçarja ka treguar unazën e fejesës gjatë një interviste të dhënë në një televizion./21Media