Ish themeluesi i  One Direction, Liam Payne, 26 vjeç, i propozoi Mayas me një unazë me diamante të mahnitshme që kushtoi 3 milionë euro.

Modelja me origjinë nga Texan, Maya, 20 vjeç, u pa me unazën e vënë në gisht kur shijoi një darkë  romantike me të fejuarin e saj të ri në Londër.

Një burim në restorant i tha MailOnline se Maya po tregonte me krenari unazën e saj të fejesës gjatë mbrëmjes, përcjell portali rtv21.tv

Çifti dukeshin elegant Maya duke tërhequr vëmendjen në një fustan të zi, si dhe një xhaketë lëkure, kurse mbante një çantë të vogël të zezë.

Liam kishte veshur në një këmishë ngjyrë ari, të cilën e la të zbërthyer  mjaftueshëm për të shfaqur gjoksin e tij  dhe medaljonin e artë./21Media