Familjarë, kolegë dhe adhurues të muzikës së tij, i dhanë sot lamtumirën e fundit, këngëtarit të mirënjohur Ismet Peja.

Reagimet për vdekjen e Ismet Pejës erdhën nga gjithandej, udhëheqës institucionalë e artistë nga e gjithë hapësira shqiptare, shkruan rtv21.tv

Së fundmi këngëtarja Shkurte Fejza ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një fotografi me të ndjerin.

Ajo ka thënë se Baca Ismet do të kujtohet përherë dhe do t’i mungojë skenës shqiptare./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza)