Fëmijët e Vip-ave janë argëtuar për këtë festë

Fëmijët e Vip-ave janë argëtuar për këtë festë

Të famshëm janë bërë falë famës së prindërve të tyre, e jo rrallë herë i pushtojnë mediat rozë.

Pa marrë parasysh profesionet, fama e tyre ka ndikuar edhe në jetën e fëmijëve, e këta të fundit janë bërë personazhe kyçe të showbizz-it, shkruan rtv21.tv

Prindërit e tyre janë ata të cilë përkujdesen që çdo detaj nga jeta e tyre ta publikojnë në rrjete sociale, e nuk kanë munguar as fotografitë nga festa e Halloween-it, ku ata kanë përzgjedhur kostume të ndryshme, e janë maskuar në mënyra të veçanta për të shënuar këtë festë e për t’u argëtuar.

Blini, djali i Lumit dhe Mirandës.

Vajza e Robert Bojajt dhe Getoarbë Mulliqi-Bojaj, Eva Zoe.

Amelia vajza e Albatrit Muqiqit dhe Egzonës.

Djali i Vesa Lumës dhe Big Bastës, Liani.

Renee, vajza e Norës dhe Robertit.

Kaia, vajza e Besart Halimit dhe Iliriana Podrimaj.

Knida vajza e deptutetit Glauk Konjufca

Djemtë e këngëtarit Alban Mehemti, Lurni dhe Troi.

Anna, vajza e vogël e këngëtarit të njohur Negjat Osmanit.

Halloween është një ndër festat që festohet në çdo vend të botës. Jeta e natës është ajo ku ekspozohen kostumet dhe maskat më të frikshme për Halloween.

Kjo festë festohet edhe nga të rriturit si dhe fëmijët./21Media