Festë në familjen e këngëtares

Festë në familjen e këngëtares

Me zërin e saj të talentuar, Shyhrete Behluli ëmbëlsoi festat dhe gëzimet familjare të shumë shqiptarëve tash e sa vite.

Ndërsa sot në ditën kur në shtëpinë e saj ka festë, nuk munguan as urimet e përzemërta të adhuruesve për datëlindjen e këngëtares, shkruan rtv21.tv

Mirëpo duhet veçuar urimet e fëmijëve të saj, të cilët kanë përzgjedhur fjalët më të mira për Shyhreten. Ata i rikujtuan nënës së tyre dashurinë e madhe që kanë për të, butësinë që u fal secilit prej tyre, duke i thënë se është e pazëvendësueshme.

 

View this post on Instagram

 

Urime Ditelindjen shpirte i bukur,je ti ajo qe i fal butesi secilit prej nesh.Je e pazevendsushme❤️ @shyhrete_behluli

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

Festën e datëlindjes, Shyhretja duket se e ka shumë përzemër, pasi i ka kushtuar dhe një këngë të cilën e ka publikuar 3 muaj më parë. Videoklipi i këngës “Ditëlindje” ka arritur të klikohet mbi 1.6 milionë herë në kanalin YouTube./21Media