Një person është arrestuar pasi që në shtëpinë e tij është gjetur e strehuar një vajzë e mitur.

Rasti ka ndodhur në Ferizaj dhe rasti është cilësuar si “bashkësi jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media