Mosmarrëveshjet "i zgjidhin" me dhunë

Mosmarrëveshjet “i zgjidhin” me dhunë

Një rast tjetër i dhunës në familje është raportuar mbrëmë në Ferizaj.

Policia ka bërë të ditur se personi që dyshohet se sulmoi vëllain dhe motrën është arrestuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull/K shqiptar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje kishte sulmuar fizikisht vëllain dhe motrën e tij”, ka konfirmuar policia.

I dyshuari pas intervistimit me vendim te prokurorit dërgohet ne mbajtje./21Media