Fero, reperi i njohur nga Gjilani, ka njoftuar adhuruesit e tij për një projekt të ri muzikor që është në përgatitje e sipër.

Reperi ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale se fjala është për një bashkëpunim me këngëtaren Morena Taraku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

Adhuruesit e artistëve kanë mirëpritur këtë bashkëpunim dhe postimi i Feros ka arritur të pëlqehet nga mbi 56 mijë persona.

Kujtojmë se Fero ka paralajmëruar edhe një bashkëpunim me artisten Genta Ismajli./21Media