Çifti fotografohen së bashku

Çifti fotografohen së bashku

Fero dhe Arbenita Ismajli kanë befasuar adhuruesit e tyre teksa janë shfaqur pranë njëri-tjetrit në një aeroport.

Ishte Fero ai që konfirmoi ndarjen nga modelja e njohur, por duket se e gjitha ka qenë thjeshtë një periudhë krize, pasi ata tani duken më të lumtur se kurrë, shkruan rtv21.tv

Çifti thuhet se kanë marrë rrugë për në pushime në këtë kohë të festave.

Kujtojmë se 6 muaj më parë reperi publikoi këngën “Ride or Die’, ku në videoklip ndau skena të nxehta me partneren e tij. Videoklipi ka arritur të klikohet mbi 10 milionë herë në kanalin YouTube./21Media