Artisti shqiptar Fero vitin ka bërë të ditur se ka finalizuar albumin e tij , por ka vetëm një dilemë rreth kohës së publikimit, shkruan rtv21.tv

E për këtë Fero ka kërkuar ndihmë nga fansat duke i pyetur se kur dëshirojnë ata ta kenë albumin e tij, në muajin maj apo qershor.

“Albumin pe doni? Maj apo Qershor”, ka shkruar Fero, teksa pret përgjigjet e fansave.

“Wumm Wumm” titullohet projekti i fundit i Feros që e solli në bashkëpunimm e Gorgy dhe Gent. Kjo këngë u publikuar në javën e parë të muajit prill./21Media