Reperi i njohur, Fero dhe e dashura e tij Arbenita Ismajli dje i kanë dhënë fund beqarisë. Kjo u bë e ditur nga Arbenita e cila në InstaStory ka publikuar një imazh ku shfaqet krah të dashurit të saj.

Dyshja e njohur, tash janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Kështu duket të paktën në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, ku në sy të bie barku i rrumbullakosur i Arbenitës.

Dyshja shumë herë janë komentuar për krizë në lidhje apo edhe ndarje të mundshme, por ata kanë vazhduar të jenë bashkë dhe të lumtur./21Media