Rep-artisti i njohur shqiptar, Fero, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Krenaria”.

Tekstin e ka shkruar vet reperi, beat-in e ka bërë M.O.B  dhe GENTIAN A1, ndërsa miksimin dhe masterizmin e ka M.O.B.

Kënga është lansuar vetëm në versionin audio.

Kujtojmë se, Fero dhe modelja Arbenita Ismajli kanë kurorëzuar dashurinë me martesë.  Çifti shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë të një vajze./21Media